Święta

Niedziela, XVI Tydzień zwykły
Rok C, I
Szesnasta Niedziela zwykła

Pielgrzymka do Gietrzwałdu

Kościół Parafialny

Prośba o modlitwę

Twoje światło w Fatimie

Dzisiaj jest

niedziela,
21 lipca 2019

(202. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
921997

Zegar

,,Tornister dla dzieci z Ukrainy”.

Nasz Parafialny Oddział Caritas w Brzeźnicy organizuję wakacyjną Akcję Charytatywną pt. ,,Tornister dla dzieci z Ukrainy”.

Więcej >>>>>>

Każdy może zostać misjonarzem

10 lipca 2019 roku odbyło się spotkanie z Ryszardem Rakiem, świeckim wolontariuszem misyjnym....

>>> więcej

Jubileusze kapłanstwa

W niedzielę 23 czerwca 2019 roku w czasie Odpustu parafialnego ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela, podczas uroczystej sumy odpustowej o godz. 1100 w naszym parafialnym kościele w Brzeźnicy świętowaliśmy Jubileusz Kapłaństwa czterech księży. Dwóch księży Proboszczów: księdza Piotra Karwata, byłego proboszcza w Brzeźnicy, który świętował 40 lecie kapłaństwa, i 25 lecie kapłaństwa obecnego księdza proboszcza Mariusza Maziarki, który obchodził srebrny jubileusz.Dwoma kolejnymi jubilatami byli księża rodacy: ksiądz Robert Giza świętował 25 lecie kapłaństwa natomiast ksiądz Ireneusz Biruś świętował 15 lat kapłaństwa.

Ukoronowaniem, tego wielkiego wspólnego Jubileuszu Księży, było wspólne spotkanie przy stole wszystkich parafian i księży jubilatów w ogrodzie i pod altanką wokół plebani. W czasie świętowania nie zabrakło, dobrej muzyki, wystąpił zespół wokalno-muzyczny ze Szkoły Muzycznej w Ropczyczach, młodzież z KSM w Brzeźnicy zaśpiewała Barkę a grupy parafialne DSM, LSO, AK, MI, Rada Parafialna i Caritas, złożyły życzenia Księżom Jubilatom natomiast wodzirejki z Dębicy poprowadziły gry i zabawy dla dzieci oraz zabawę taneczną dla wszystkich zebranych gości. Nie zabrakło, także czegoś dla ciała: Klub Seniora i KGW z Brzeźnicy i wielu parafian przygotowało dla wszystkich kiełbaski z grilla, bigos, ciasta i wiele innych smacznych przekąsek.

Natomiast Księża Jubilaci, dla wszystkich przybyłych gości ufundowali lody z Dębickiej Amareny. Jeszcze raz dziękujemy, wszystkim parafianom i przybyłym gościom za wspólne świętowanie, zaangażowanie i spędzony czas. Czekamy na kolejne wielkie jubileusze naszych księży duszpasterzy.

Jubileusze kapłańskie

Powrót

piknik

Powrót

Nabożeństwo Fatimskie 13.07 drogami parafii-ZAPRASZAMY

W sobotę o godz. 19:00 Msza Święta i kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Tym razem trasa procesji przebiegać będzie przez ul. Szkolną, ul. Metalową oraz ul. Wałową w stronę Kościoła. Na nabożeństwo zapraszamy wszystkie grupy parafialne: Radę parafialną, Róże Różańcowe Ojców i Matek, AK, DSM, Caritas, KSM oraz LSO.

LSO prosimy o przygotowanie uroczystej asysty. Natomiast Rycerstwo Niepokalanej o przygotowanie i poprowadzenie Różańca w czasie procesji.

 Prosimy o zabezpieczenie trasy procesji przez strażaków z OSP w Brzeźnicy. Wszystkich parafian zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie Fatimskim i wspólnej modlitwy oraz prosimy o zabranie na procesję lampionów i świec.

Wyjazd na Wielki Odpust Tuchowski

Rycerstwo Niepokalanej z naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych parafian na wspólny wyjazd do Tuchowa na Wielki Odpust Tuchowski, który odbędzie się 03.07.2019r. (środa), o godz. 12:30 z parkingu obok naszego Kościoła. Koszt wyjazdu:15 /20 zł . Zapisy w zakrystii dzisiaj po każdej Mszy Świętej lub u Pani Teresy Kitrys.

Odpust parafialny

W niedzielę 23 czerwca przeżywać będziemy odpust parafialny i jednocześnie Jubileusz Kapłański czterech kapłanów związanych z Brzeźnicą: 40-lecie kapłaństwa ks. Piotra Karwata, wieloletniego proboszcza w Brzeźnicy, 25-lecie kapłaństwa ks. Mariusza Maziarki, obecnego proboszcza, 25 lecie ks. Roberta Gizy i 15-lecie ks. Ireneusza Birusia, naszych rodaków. Główna uroczystość będzie miała miejsce na sumie odpustowej o godzinie 11:00. Dla wszystkich chętnych po Mszy świętej do godziny 16:00 będzie miało miejsce spotkanie w ogrodzie przy stole z prowadzonymi zabawami dla dzieci. Będzie można również zjeść zasponsorowane kiełbaski z grilla, bigos, placki, lody z dębickiej Amarena. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i do spędzania czasu razem w naszym parafialnym ogrodzie.

Dzień Patrona Szkoły-zaproszenie

W piątek 17 maja Dzień Patrona Szkoły. O godz. 9:00 uroczysta Msza św., której przewodniczył będzie ks. Mieczysław Bizior, proboszcz parafii Kraczkowa. Ks. Mieczysław przywiezie ze sobą krzyż, który towarzyszył Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w czasie jego ostatniej Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek 2005. Po Mszy św. przejście do szkoły i spotkanie z panem Stanisławem Trafalskim, który wyrzeźbił „krzyż papieski”, i jego żoną Janiną. Po spotkaniu sztafeta papieska.

Krzyż papieski będzie nam towarzyszył do niedzieli.

Zjazd "Turków"

W niedzielę 5 maja nasza Gmina Dębica będzie gospodarzem Ogólnopolskiego Zjazdu Straży Grobu Pańskiego, tzw. „Turków”. Brzeźnica będzie również jednym z trzech kościołów, w którym będzie odprawiana równocześnie o godz. 11:00 uroczysta Msza święta dla uczestników zjazdu. Na Mszę św. w Brzeźnicy przewidzianych jest 14 grup Straży Wielkanocnych i Orkiestr. Serdecznie zapraszamy na tę Uroczystość, natomiast ze względów organizacyjnych zamknięty będzie na Mszę świętą o godz. 11:00 parking przed kościołem jak też i parking koło cmentarza. Parkować będzie można na parkingu koło szkoły i koło Domu Kultury. Można również uczestniczyć we Mszy św. o innej godzinie, natomiast podejść z dziećmi około godziny 12:15 na paradę Straży Wielkanocnych na naszym parkingu.

Wyjazd na Międzydiecezjalną Pielgrzymkę Akcji Katolickiej do Starego Sącza z dekanatu Pustków-Osiedle

Opiekun duchowy: Dekanalny asystent AK : Ks. Józef  Rusnarczyk

6:30 Wyjazd z parkingu przy Kościele w Ostrowie, po drodze zabieramy  osoby

z kolejnych parafii.

8:30 Przyjazd do Podegrodzia, nawiedzenie Kościoła (sanktuarium) oraz miejsca w którym urodził się św. Stanisław Papczyński.

9:00 Wyjazd do Starego Sącza:

9:30 Przyjazd i zawiązanie wspólnoty przy Ołtarzu Papieskim

10:10  Słowo powitania wypowiedziane przez asystenta AK DT ks. dra Jana BARTOSZKA

10:15  „Jan Paweł II – droga do świętości” wykład Ks. Prałat Sławomira ODERA, postulatora procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Jana Pawła II

11:00  Eucharystia koncelebrowana pod przewodnictwem i z homilią JE ks. bpa Andrzeja JEŻA, Pasterza Diecezji Tarnowskiej

12:30  Agapa

13:15  Program słowo-muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II

13:45  Koronka do Bożego Miłosierdzia

14:00  Zakończenie spotkania. Realizacja własnego programu.

* 14:00 Nawiedzenie Klasztoru sióstr Klarysek w Starym Sączu

Następnie wyjazd do Tropia i nawiedzenie sanktuarium św. Świerada
i Benedykta

Powrót do domu

Święty Janie Pawle II – Patronie Akcji Katolickiej w Polsce, módl się za nami.

Akcja Katolicka zaprasza na wycieczkę do Lwowa.

Z inicjatywy Akcji Katolickiej w dniach 24-26 maja bieżącego roku odbędzie się z naszej Parafii wycieczka do Lwowa i Drohobycza. W programie poza zwiedzaniem przewidziany spektakl operowy Don Juan w Lwowskiej Operze oraz pokaz w delfinarium w Truskawcu. Koszt wyjazdu 460 zł/os.

Ważna informacja – konieczny PASZPORT.

Z racji odwiedzenia Polskich parafii we Lwowie i Drohobyczu po Świętach Wielkanocnych odbędzie się zbiórka pieniędzy na potrzeby Polaków na Wschodzie jak również odpłatna wymiana odzieży, z  której środki zostaną przeznaczone również na ten cel. Szczegóły już wkrótce.

Więcej informacji oraz zapisów można dokonać  u Magdaleny Piękoś w bieżącym tygodniu  przed poranną Mszą Św. oraz w  środę 20 marca 2019 po Mszy wieczornej.

Szczegółowy plan wycieczki::

24.maja 2019

Godz. 6.00 Msza Św. w Kościele w Brzeźnicy

Godz. 6.30 wyjazd  do Lwowa

Kościół  Św. Jury, Kasyno Oficerskie, Starówka, Cerkiew Ormiańska, Kaplica Boimów, Cerkiew Piotra i Pawła, Apteka- muzeum, Kościół Bernardynów,

Ok. 16.00 obiadokolacja

Ok. 17.20 zwiedzanie opery

18.00 – opera Don Juan

Nocleg Hotel Krzywa Lipa

25.maja 2019

7.30 Msza w Bazylice Metropolitalnej, następnie Cmentarz Łyczakowski, Cerkiew Przemieniania Pańskiego, Kościół Marii Śnieżnej, Kościół Dominikanów, Cerkiew Uśpienia Bogurodzicy. Późnym popołudniem przejazd do Truskawca.

Śniadanie - obiad – kolacja (Truskawiec)

26. maja 2019 Truskawiec/ Drohobycz

Godz. 9.00 Msza Św.

11. 00 Delfinarium – pokaz

Przejazd do Drohobycza – zwiedzanie

Śniadanie – obiad – kolacja po stronie polskiej we własnym zakresie

Koszt 460 zł/osoby

 

Zapisy Magdalena Piękoś tel. 508 040 384

Program rekolekcji parafiialnych

Program rekolekcji parafialnych uwzględniający nabożeństwa w kościele dla szkoły

Brzeźnica, 03-07.04.2019r.

Środa, 03.04.

17:00 – Msza św. z nauką dla wszystkichPo Mszy świętej nauka stanowa dla rodziców mających dorosłe dzieci

Czwartek, 04.04.

8:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

9:00 – Msza św. z nauką dla grupy młodszej Szkoły Podstawowej (do klasy 6 włącznie)

11:00 – Msza św. z nauką dla grupy starszej Szkoły Podstawowej (klasy 7-8 PSP i 3 Gimnazjum)od 16:00 spowiedź przed I Piątkiem

17:00 – Msza św. z nauką dla wszystkichPo Mszy św. (ok. godz. 18:00) nauka stanowa dla rodziców mających małe i dorastające dzieci

Piątek, 05.04.

Od godz. 8:00 Komunia Święta chorych z okazji I Piątku (prosimy o zgłaszanie chorych na jedną z dwóch dat: piątek 5 kwietnia albo sobota 13 kwietnia)

8:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

9:00 – Msza św. z nauką dla grupy młodszej Szkoły Podstawowej

11:00 – Msza św. z nauką dla grupy starszej Szkoły Podstawowej

14:30 Spowiedź dla chorych

15:00 – Msza św. dla chorych połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem lourdzkim

16:00 spowiedź przed I Piątkiem

16:30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17:30 – Droga Krzyżowa dla wszystkich.

godz. 18:00 – Msza św. z nauką dla wszystkichAdoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00

Sobota, 06.04. (dzień spowiedzi świętej)

7:30 Różaniec

8:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich, Nabożeństwo Pierwszosobotnie

17:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich19:00 – Czuwanie modlitewne dla młodzieży

Spowiedź:9:30 – 12:00 (z przerwą od 10:30 do 11:00)14:00 – 17:00 (z przerwą od 15:30 do 16:00)

Niedziela, 07.04.

7:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

9:00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

11:00 – Msza św. dla dzieci z nauką dla wszystkich

15:15 – Droga Krzyżowa

16:00 – Gorzkie Żale z nauką pasyjnąok. godz. 16:45 – Msza św.

Tajemnice komunikacji

Akcja Katolicka zaprasza  wszystkich, a szczególnie Małżonków i Rodziców, a także Babcie i Dziadków, którzy chcą skuteczniej porozumiewać się ze swoimi bliskimi na warsztaty:

 czyli co musisz wiedzieć, aby skutecznie porozumiewać się z Bliskimi dając im wsparcie, wolność, ale również stawiając konkretne wymagania.

Warsztaty odbędą  się 3 kwietnia o godz. 18.30 na Plebani.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Dąbrowska - doświadczony trener i coach katolicki,  która zorganizowała i prowadzi spotkania biznesowe dla kobiet „Boski Biznes”  w kilku miastach Polski, a także rekolekcje dla kobiet i mężczyzn w Krakowie.Od ponad  12 lat związana z Duszpasterstwem Przedsiębiorców Talent  i  Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich.  Od ponad 27 lat prowadzi własne przedsiębiorstwo, a prywatnie żona, mama 4 dzieci i moja przyjaciółka.

Magda

Nabożeństwa wielkopostne

Droga Krzyżowa:

Piątek 6:30, 16:30 (dzieci), 18:00 (młodzież).

Niedziela 15:15.

Gorzkie żale

Niedziela 16:00

Wspomnienia uczestników Zimowiska w Piwnicznej w dniach od 18 do 22 lutego 2019 roku

I dzień:

O godzinie 8 rano z parkingu koło kościoła grupa 39 dzieci i 4 opiekunów wybrała się na tegoroczne zimowisko do Piwnicznej. Naszym pierwszym przystankiem było Sanktuarium Matki Bożej na Wzgórzu w Tuchowie. Tam odbyła się msza święta, podczas której ksiądz Proboszcz przedstawił wszystkim temat przewodni tegorocznego odpoczynku w górach. Hasło to: Góry w Piśmie Świętym. Pierwszą z nich to Góra Synaj. Po mszy świetej udaliśmy się do Muzeum Przyrodniczego w Ciężkowicach. Oprowadzal nas po nim Pan Szczepan. Było bardzo miło, wszyscy słuchaliśmy opowiadań o życiu zwierząt na tym terenie. Po zwiedzaniu udalismy się autokarem do Piwnicznej, gdzie mogliśmy się zakwaterować i zjeść obiado – kolację. Potem odpoczywaliśmy i rozmawialiśmy w naszych pokojach. O godzinie 21. odśpiewaliśmy w kaplicy Apel Jasnogórski i pomodliliśmy się . Był to dzień pełen wrażeń poswięcony Górze Synaj, na której Pan Bóg dał Mojżeszowi tablice z dziesięciorgiem przykazań.

                                                                                                                      /Oliwka i Eliza/

II dzień Sportowy

To był nasz drugi dzień na Zimowisku. Pobudka nastąpiła o 7 rano i wszyscy udaliśmy się na poranne modlitwy do Kaplicy. Następnie zjedliśmy pyszne śniadanie przygotowane przez siostry. Pełni sił ruszyliśmy na nową górę – Bucznik. Nie było łatwo pokonać drogę na górę, ale gdy zdobyliśmy szczyt były piękne widoki m.in. widać było Tatry. Na górze stoi Krzyż, maszt z wywieszoną Polską flagą, a przede wszystkim Kaplica, gdzie ksiądz odprawił mszę świętą. Podczas   kazania ksiądz przedstawił nam nową górę Biblijną – Nebo – górę marzeń i tęsknot. Po mszy zeszliśmy do naszego Ośrodka na obiad, a po nim udaliśmy się na kulig wozami, które były prowadzone przez konie. Następnie zostaliśmy zawiezieni na Słowację, gdzie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Powrotna droga upłynęła nam bardzo szybko przy muzyce i śpiewie uczestników. To nie byłl koniec sportowego dnia, gdyż przebralismy się w ośrodku i poszliśmy na halę do szkoły. Największą atrakcją była 14 metrowa ścianka wspinaczkowa. A tutaj pobilismy rekord, gdyż w poprzednicha latach tylko 8 osób weszło na sam szczyt, a w tym roku takich mistrzów było 15. Po powrocie  z hali czekala na nas pyszna kolacja i krótka modlitwa wieczorna w kaplicy.

                                                                                                                      /Wikusia i Monia/

III dzień wycieczkowy

W środę rano ksiądz proboszcz odprawił Mszę Świętą w Kaplicy w Ośrodku. Dziś Górą Biblijną była Góra Przemienia – Tabor.  Po niej poszliśmy na śniadanie i wyruszyliśmy na wycieczkę do Krynicy. Podróż umilał nam najstarsze dziewczyny śpiewające disco polowe piosenki. Najwiekszym hitem była piosenka „Miłośc w Zakopanem”. Pierwszym przystankiem naszej wycieczki była Jaworzyna Krynicka, gdzie po wjeździe kolejką na szczyt mieliśmy możliwość zjeżdżania na tzw. jabłuszkach. Kolejnym miejscem, do którego dotarliśmy to Pijalnia Wód Leczniczych w Krynicy – Zdroju, gdzie mogliśmy pokosztować leczniczej wody. W drodze powrotnej zwiedziliśmy dwa niesamowite kościoły i weszliśmy na Golgotę w Tyliczu. Po powrocie do ośrodka zjedliśmy kolacje, a następnie siostra Malgorzata opowiadała nam swoją historię powołania i pracy na Syberii. Spędziła tam 17 lat, gdzie zajmowała się tam opieką nad ludźmi starymi i chorymi. Wszyscy byliśmy wzruszeni Jej historią.  Następnie oglądnęliśmy film „Marcelino, chleb i wino.” Na zakończenia dnia pomodliliśmy się wspólnie i po tak intensywnie przeżytym dniu poszliśmy spać.              

                                                                                               /Dziewczyny z klasy VIII/

IV dzień

 Poranek rozpoczął się Mszą świętą o 7:30, podczas, której nasz kaznodzieja przedstawił nam Górę Ośmiu Błogosławieństw. Po mszy udaliśmy się na śniadanie, które musieliśmy szybko zjeść, gdyż o 9.30 mieliśmy zaplanowną jazdę na lodowisku. Tam wszyscy piękne jeździli na łyżwach. Jedni trochę lepiej, drudzy troszeczkę gorzej. Nasz ksiądz Proboszcz z Panem Sławkiem dominowali na lodowisku. Około godziny 11. z wielkim trudem opiekunowie ściągnęli nas z lodowiska. Nikt nie chciał schodzić. Wracając do ośrodka poszliśmy na Rynek, wstepując do Kościoła Parafialnego, by odmówić o godzinie 12 Modlitwę Anioł Pański. Po wizycie w kościele i w centrum miasta udaliśmy się na obiad. Zjedliśmy pyszny obiad  i chwilę odpoczęliśmy w pokojach, by ok. 15 udać się na górę Węgielnik, gdzie mieliśmy bardzo wiele atrakcji. Był plac zabaw, huśtawki i wieża widokowa oraz plac z okopami z czasów II wojny światowej. Tam byliśmy ok. półtorej godziny.  Około godziny 20 poszliśmy ogladać Piwniczna by night i na pyszną pizzę do Pizzerii Sobieski. Po przyjściu do ośrodka pomodlilismy się i poszliśmy spać.      

                                                                                   /chłopcy z klasy VII/

V dzień – powrotny

Pobudka o godzinie 7 i poranna msza święta w kaplicy. I ostatnia Góra – Golgota i Wniebowstąpienia. Oczarowały nas te góry z naszego Zimowiska, ale również te z Biblii. Każdy z nas teraz inaczej patrzy na życie, cierpienie, marzenia.  Po mszy ostatnie śniadanie w ośrodku, sprzątanie i pakowanie się do wyjazdu oraz pożegnanie z siostrami. Nasz kierowca Tadeusz zawiózł nas następnie do Zamku w Dębnie, gdzie mogliśmy powrócić do starych czasów. Po lekcji historii musielismy coś zjeść w pieknej Restauracji Mama mia. Gdy zjedliśmy zupę pomidorową i ruskie pierogi udaliśmy się do domu, gdzie na parkingu koło koscioła wielki tłum rodziców i znajomych witał całą grupę. Te kilka dni na pewno każdemu zapadną w pamięci. Do następnego wyjazdu na

Duchowa Adopcja

Czym właściwie jest Duchowa  Adopcja ?

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego to zobowiązanie do codziennego odmawiania jednej dziesiątki różańca świętego oraz specjalnej modlitwy przez dziewięć miesięcy w intencji poczętego dziecka, by przyjęte z miłością mogło urodzić się w kochającej rodzinie. To zaledwie kilka minut w ciągu dnia, które można ofiarować w każdej chwili i miejscu np.: w kościele, zaciszu domu, na spacerze, w drodze do szkoły i pracy. Do modlitwy można dołączyć również dobrowolne postanowienie np.: post, uczynek miłosierdzia, wyrzeczenie.

Każda osoba przystępująca do tego dzieła wypowiada w czasie Mszy świętej formułę przyrzeczenia, która staje się zobowiązaniem do dziewięciomiesięcznej modlitwy. Duchową Adopcję może podjąć każdy dorosły wierzący, a także dzieci, za zgodą i pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Modlitwa ta wymaga systematyczności, ale może się zdarzyć, że ktoś o niej zapomni, dlatego warto wiedzieć, że zapomnienie nie jest grzechem. Świadome zaś zrezygnowanie z wypełnienia przyrzeczenia złożonego Bogu, jest już grzechem. W wypadku krótkotrwałego opuszczenia modlitwy należy odmówić modlitwę z poprzednich dni. Dłuższe zaniechanie modlitwy przerywa Duchową Adopcję. Niesie za sobą konieczność spowiedzi i złożenia ponownego przyrzeczenia.

Pan Jezus powiedział, że są takie złe duchy, które wyrzuca się tylko modlitwą i postem (por. Mt 17, 21). Są one niewątpliwie tam, gdzie zagrożone jest życie ludzkie.

Modlitwa ta ratuje od aborcji, a potwierdzają to liczne świadectwa. Oto jedno z nich:

Zawsze chciałam urodzić dziecko, szczególnie pragnęłam, aby to była dziewczynka. Nawet w sercu nosiłam jej imię, Weronika. Niestety, nie dane mi było zaznać tego szczęścia. Kiedyś dowiedziałam się o kobiecie planującej dokonanie aborcji. Natychmiast podjęłam Duchową Adopcję dla uratowania jej dzieciątka. Po kilku miesiącach ponownie usłyszałam o niej, że jednak urodziła. Udało mi się dowiedzieć jaki jest jej adres zamieszkania, pod który udałam się z zakupioną wyprawką dla niemowlęcia. Wielka była moja radości zdziwienie, kiedy pochylony nad niemowlęciem jej starszy brat powiedział do mnie: „ Ładną mam siostrzyczkę, Weronika ma na imię." Myślę, że spełniło się moje marzenie.

Helena

Modlitwa za dzieci nienarodzone.

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem(am), a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu je przeznaczyłeś. Amen.

Więcej informacji www.duchowa-adopcja.pl

 [1] 

Powrót

Caritas Parafialny

Prosimy o finansowe wsparcie naszych inicjatyw.

Konto

Bank Spółdzielczy w Ropczycach

Parafia Rzymsko-Katolicja p.w.św Jana Chrzciciela

Brzeźnica, ul Wałowa 3

39-207 Brzeźnica

73 9171 0004 0071 9377 2000 0030

Z dopiskiem CARITAS.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Posłuchaj on line

 

Przekaż 1%

1% podatku to 100% serca

Wesprzyj akcję

Sonda

Czy podoba Ci się nasza strona?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć


Pogoda