Święta

Poniedziałek, III Tydzień Wielkiego Postu
Rok C, I
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Pielgrzymka do Gietrzwałdu

Kościół Parafialny

Prośba o modlitwę

Twoje światło w Fatimie

Dzisiaj jest

poniedziałek,
25 marca 2019

(84. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
835654

Zegar

Intencje mszalne 25.03-31.03.2019

Poniedziałek 25.03

07:00   1) †† Stanisław i Józefa Sołtys w 62 rocz. śmierci

2) † Jan Lipa w 7 dzień po śmierci z int. syna Krzysztofa z rodziną

17:00   † Andrzej Kusibab


Wtorek 26.03

07:00  †† Stefan, Anna, Stanisław, Weronika i Jadwiga Gorzelowie

ks. Piotr poza parafią:

† Danuta Szędzioł z int. kuzynki Marii Sypień


Środa 27.03

07:00  † Józef Pytel z ok. imienin z int. mamy

17:00  †† Stefania i Kazimierz Surman


Czwartek 28.03

07:00  1) †† Władysława Galarska w 7 dzień po śmierci z int. Danuty z rodziną

2) † Danuta Szędzioł z int. siostry Zofii z rodziną (pogrz.)


Piątek 29.03

07:00  † Weronika Jószkiewicz w rocz. śmierci

17:30  †† Józef i Cecylia Siwiec w 25 rocz. śmierci Cecylii i 35 rocz. śmierci Józefa


Sobota 30.03

07:00  1) † Jan Burek w 8 rocz. śmierci z int. żony z synami

2) † Władysława Skóra w 30 dzień po śmierci z int. męża


Niedziela 31.03

07:00  †† Jan i Stanisława Świder w rocz. śmierci Stanisławy

09:00 †† Maria Siuśko i zmarli z rodziny w 28 rocz. śmierci Marii

11:00  1) Dziękcz.-błag. w 80 rocz. urodzin Izabeli z int. dzieci z rodzinami

2) Za parafian

Ok 16:45  †† Krystyna i Tadeusz Jezuit w 21 rocz. śmierci Tadeusza

Msze święte poza parafią (25.03.2019 – 31.03.2019)

Bracia Kapucyni – Kraków

+ Stanisław Kania (greg.)

Pn. od rodziny Przywara

Wt. od Barbary i Bernarda Kolbusz

Śr. od Barbary i Bernarda Kolbusz

Czw. od rodziny Jezuitów i Kołodziejów

Pt. od Ireny Jaskot i Janiny Boś

Sb. od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z rocznika 1966

Ndz. od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z rocznika 1966

Ks. Tadeusz Kalicki

+ Roman Bizoń

Pn. od Krzysztofa i Renaty Kajpust

Wt. od chrześnicy Pauliny z rodziną

Śr. od siostrzeńca Łukasza z żoną

Czw. od rodziny Gębskich

+ Eugeniusz Zgoda

Pt. od swatowej Józefy Krzos z Łętowic

Sb. od rodziny Kosteckich z Łętowic

Ndz. od Stanisławy Janora

Ks. Andrzej Kolebuk

+ Eugeniusz Zgoda

Pn.od Barbary Bar z rodziną

+ Andrzej Krzos

Wt. od ciotki Anny z Ostrowa

Pt. kuzyna Piotra z rodziną z Ostrowa

Intencje mszalne 18.03.2019 – 24.03.2019

Poniedziałek 18.03

07:00   † Bronisław Bielański z int. kolegów Jerzego z pracy (pogrz.)


Wtorek 19.03

07:00  † Józefa Kosińska z okazji imienin

17:00  † Józef Ligęzka z int. córki z rodziną


Środa 20.03

07:00  †† Wanda Osora, Salomea, Jan, Stanisław Piechota w 16 rocz. śmierci Wandy

17:00  1) †† Maria i Krzysztof Świder w rocz. śmierci Marii

2) †† Wiktoria i Władysław Mareccy w rocz. śmierci Wiktorii


Czwartek 21.03

07:00  1) †† zmarli księża Jan Mika, Józef Hereśniak i zmarli członkowie I Róży Ojców w rocz. śmierci Jana

2) †† Józef, Maria i Karolina z int. córki i zięcia


Piątek 22.03

07:00  † Józef Jamróz w 25 rocz. śmierci z int. żony i dzieci z rodzinami

17:30  1) † Krystyna Gac z okazji imienin z int. rodziny

2) † Bronisław Bielański z int. syna Jerzego z rodziną (pogrz.)


Sobota 23.03

07:00  1) † Maria Kucharska w rocz. śmierci z int. syna

2) †† Katarzyna i Piotr Osak


Niedziela 24.03

07:00  Dziękcz.-błag. z okazji 50 urodzin Marii z int. męża z córkami

09:00 † Zofia Fryz w 1 rocz. śmierci z int. córki

11:00  † Stanisław Przybyłowicz z ok. urodzin z int. żony i dzieci

Ok 16:45  Za parafian

Msze święte poza parafią (18.03.2019 – 24.03.2019)

ks. Piotr Pławecki

+ Krzysztof Tyksiński

Wt. od Edyty

Bracia Kapucyni – Kraków

+ Stanisław Kania (greg.)

Pn. od rodziny Bukałów z Pustyni

Wt. od Andrzeja i Krystyny Kitrys z rodziną

Śr. od Wioli i Tomka Kłusek

Czw. od współpracowników synowej Agnieszki ze Szkoły w Pustkowie-Osiedlu

Pt. od współpracowników synowej Agnieszki ze Szkoły w Pustkowie-Osiedlu

Sb. od rodziny Sumień

Ndz. od Tadeusza i Alicji Sajdak

Ojcowie Bernardyni – Ukraina

+ Maria Pawełek

Pn. od Elżbiety Wójcik z rodziną z Nagawczyny

Wt. od Roberta Gawrysia z rodziną z Woli Osieckiej

Śr. od brata z rodziną

Czw. od brata z rodziną

Pt. od Renaty Kołodziej z rodziną z Pustyni

Ks. Tadeusz Kalicki

+ Józef Gajdek

Pn. od Gminnego Zakładu Komunalnego w Brzeźnicy

Wt. od Gminnego Zakładu Komunalnego w Brzeźnicy

Śr. od rodziny Świdrów

Czw. od sąsiadów

Pt. od sąsiadów Tarczyńskich

Ks. Bogdan Trzópek

+ Władysława Skóra

Wt. od Roberta i Jolanty Kołodziej

Śr. od Magdaleny i Tomasza Skrzypek

Czw. od Elżbiety i Dominika Ruda z rodziną

Pt. od kuzyna Czesława z rodziną

Sb. od koleżanek i kolegów synów Jerzego i Sławomira z firmy LERG

Ks. Andrzej Kolebuk

+ Eugeniusz Zgoda

Czw. od Danuty Bieszczad z Brzeźnicy

+ Andrzej Krzos

Pt. od kuzyna Antoniego z Poronina

Ks. Leszek Wieczorek

+ Krzysztof Tyksiński

Pn. od brata Zbigniewa z żoną Bogusławą

Wt. od bratanicy Anety

Śr. od Urszuli i Tadeusza Strzępek

Intencje mszalne 11.03.2019 – 17.03.2019

Poniedziałek 11.03

07:00   † Jan Kolebuk w 3 rocz. śmierci z int. żony


Wtorek 12.03

07:00  † Grzegorz Kobos z okazji imienin


Środa 13.03

07:00  † Krystyna Węgrzyn z okazji imienin z int. córki Antoniny z rodziną

17:00  O zdrowie dla Kacperka z int. koleżanek i kolegów taty z Firmy Oponiarskiej


Czwartek 14.03

07:00  † Krzysztof Tyksiński w 30 dzień po śmierci z int. żony i dzieci


Piątek 15.03

07:00  † Bronisław Marek w 7 dzień po śmierci z int. synów

17:30  1) †† Wanda i Kazimierz Polniaszek z ok. urodzin Wandy i imienin Kazimierza

2) Dziękcz.-błag. w 75 rocz. urodzin Józefa


Sobota 16.03

07:00  1) † Helena Kondrat w 30 dzień po śmierci z int. syna Jana z rodziną

2) † Bronisław Bielański z int. córki Doroty z rodziną (pogrz.)


Niedziela 17.03

07:00  †† Józef, Leon i Petronela Fortkowscy w 23 rocz. śmierci Petroneli i z ok. imienin Józefa

09:00 † Edward Szatkowski z int. żony z dziećmi

11:00  Za parafian

Ok 17:00  † Adam Żurek w 2 rocz. śmierci z int. córki z dziećmi

Msze święte poza parafią (11.03.2019 – 17.03.2019)

Bracia Kapucyni – Kraków

+ Stanisław Kania (greg.)

Pn. od Eli Madej z rodziną

Wt. od współpracowników córki Teresy z firmy LERG

Śr. od współpracowników córki Teresy z firmy LERG

Czw. od Mazurów i Jaroszów

Pt. od Krystyny i Ryszarda Kurzawa z rodziną

Sb. od Marty i Wojciecha Wolak

Ndz. od Anny i Romana Mazur

Ojcowie Bernardyni – Ukraina

+ Maria Pawełek

Pn. od Aleksego Jamróz z rodziną

Wt. od Teresy Bogdan

Śr. od Zbigniewa Grochowiny z rodziną

Czw. od Bożeny Grochowiny z rodziną

Pt. od Ewy i Krzysztofa Bąba z Tuszymy

Sb. od rodzin Raków i Kotów z Boreczku

Ndz. od Rymutów i Lewtaków z Dębicy

Ks. Tadeusz Kalicki

+ Lucyna Knot

Śr. od Agnieszki i Wiesława Kuśmider

Czw. od chrzestnej Janiny Kobos

Pt. od Małgorzaty i Jana Kubik

Sb. od od pewnej osoby

+ Józef Gajdek

Ndz. od Gminnego Zakładu Komunalnego w Brzeźnicy

Ks. Bogdan Trzópek

+ Władysława Skóra

Pn. od Renaty i Tomasza Kania

Wt. od Stanisława Kani z żoną z Pustkowa

Śr. od Grzegorza Kusibab z rodziną

Czw. od chrześnicy Patrycji z Tomaszem

Pt. od Grażyny i Waldemara Rusin z rodziną

Sb. od Teresy i Józefa Jezuit z rodziną

Ks. Andrzej Kolebuk

+ Eugeniusz Zgoda

Czw. od wnuka Sebastiana z żoną i córkami

Pt. od swatów córki Bożeny: Danuty i Stanisława Mądro z Pustyni

+ Andrzej Krzos

Śr. od zespołu pielęgniarek Oddziału Rehabilitacji Szpital im. Rydygiera w Krakowie

Ks. Leszek Wieczorek

+ Krzysztof Tyksiński

Pn. od siostrzenicy Agaty

Wt. od chrześniaka Kamila

Śr. od Zofii Bieszcz

Czw. od Anny i Jerzego Berek

Pt. od Katarzyny i Andrzeja Dęborowskich z rodz.

Sb. od chrześniaka Adriana

Ndz. od bratanicy Katarzyny i Janusza z dziećmi

Ks. Mariusz Maziarka

+ Krzysztof Tyksiński

Pn. od Agnieszki Gawlik

Wt. od Janiny i Władysława Siwiec

Śr. od Grzegorza Stręk z żoną Elżbietą

Czw. od Tomasza i Niny Kobos

Intencje mszalne 04.03.2019 – 10.03.2019

Poniedziałek 04.03

07:00   †† Helena i Jan Rojek z ok. imienin Heleny z int. córki Wilhelminy z rodziną


Wtorek 05.03

08:00  † Irena Mróz w 3 rocz. śmierci z int. męża, dzieci  i wnuków

17:00  O zdrowie dla Władysławy z int. rodziny


Środa 06.03

06:30  † Adam Kurgan w 30 dzień po śmierci z int. żony

09:00  O zdrowie dla Kacperka z int. koleżanek i kolegów taty z firmy oponiarskiej

16:30  †† Michał i Maria Panek w 36 rocz. śmierci Michała

18:30  †† Piotr Żurek, Andrzej i Maria Żurek


Czwartek 07.03

07:00  † Kazimiera Drąg z ok. imienin z int. Męża

17:00  Dzięk.-błag. za kapłanów, z prośbą o nowe, liczne i święte powołania kapł., misyjne i do życia konsekrowanego z int. Róż Różańcowych Ojców i Matek oraz grupy „Margaretek”


Piątek 08.03

07:00  †† Wiktoria i Piotr Różak i zmarli z rodziny z int. rodziny

17:30  1) † Edward Bieś z okazji imienin z int. żony Barbary

2) Dziękcz.-błag. w 70 rocz. urodzin Elżbiety z int. rodziny


Sobota 09.03

07:00  1) † Matylda Bieniasz z int. córki Barbary z rodziną

2) † Bronisław Bielański z int. córki Bernadety z rodziną (pogrz.)


Niedziela 10.03

07:00  †† Ryszarda i Genowefa Rudka w 4 rocz. śmierci Ryszardy

09:00 †† Józef i Stanisława Jeleń w rocz. śmierci Józefa z int. Kazimierza z rodziną

11:00  †† Karolina i Franciszek Chmura z int. córki Barbary

16:00  Dziękcz.-błag. w 60 rocz. urodzin Haliny

 

Msze święte poza parafią (04.03.2018 – 10.03.2019)

Ks. Mariusz Maziarka

Pn. + Jan Żądło od rodziny Malkiewicz

Bracia Kapucyni – Kraków

+ Stanisław Kania (greg.)

Pn. od rodziny Bulzaków z Nowego Sącza

Wt. od rodziny Góreckich

Śr. od rodziny Szczęśniak

Czw. od Ireny Gil z rodziną

Pt. od Edwarda i Janiny Kramarz z rodziną

Sb. od Krzysztofa i Doroty Gaweł z rodziną

Ndz. od Joanny i Władysławy Gaweł

Ojcowie Bernardyni – Ukraina

+ Maria Pawełek

Pn. od rodziny Wronów z Brzezówki

Wt. od Marka Gawryś z rodziną

Śr. od pracowników Marmax z Brzeźnicy

Czw. od Zofii i Stanisława Świder

Pt. od Marii Wojtan

Sb. od Bogusławy Borek z rodziną z Boreczku

Ndz. od Kazimiery Wojtan z Sędziszowa

Ks. Andrzej Kolebuk

+ Jan Żądło

Pn. od dyrekcji, nauczycieli, pracowników i obsługi Zespołu Szkolno-Przedszkolengo w Białej Niżnej

+ Andrzej Krzos

Wt. od rodziny Kuta

Ks. Leszek Wieczorek

+ Krzysztof Tyksiński

Pt. od Bartłomieja i Anny Tyksińskich

Sb. od Dariusza Tyksińskiego

Ndz. od Krystyny i Wiesława Charchut